Hotel Obzor se nachází přímo na sjezdovce Bramberg (Hnědý vrch) se čtyřsedačkovou lanovkou s celoročním provozem, která vás vyveze do nadmořské výšky 1212 m. Naskytne se Vám výhled do údolí Pece a při přízni počasí uvidíte Sněžku v celé její kráse i díky rozhledně Hnědý Vrch. Hotel je vzdálen cca 1,5 km od centra Pece pod Sněžkou.

V prosinci 2017 jsme v nově zrekonstruovaném hotelu přivítali první hosty, se kterými jsme tu oslavili Silvestr a Nový rok.

Poloha: Svou polohou je hotel ideální pro zimní i letní aktivní dovolenou. V zimě pro lyžaře, kteří ocení ideální polohu na sjezdovce pár desítek metrů od dolní stanice lanovky na Bramberg. Tato poloha je samozřejmě vynikající zejména pro rodiny s dětmi, kterým poskytuje možnost snadného a jednoduchého přístupu na sjezdovku. Na jaře, v létě a na podzim je hotel využíván milovníky přírody, turisty i cykloturisty, rodinami s dětmi a v neposlední řadě též aktivními seniory.

Stravování: Součástí hotelu je stylová restaurace s barem, krbem a s velkou terasu situovanou na jižní stranu hotelu s výhledem do horské krajiny. Terasa umožňuje příjemné posezení a relaxaci během dne i večera. Pro skupiny lze zajistit grilování apod. V restauraci Vás obsloužíme po celý den. Snídaně jsou podávány formou bufetu. K obědu a večeři můžete vybírat z široké nabídky servírovaných jídel a nápojů. 20171225_223712
DSC_1241 Ubytování: Je poskytováno převážně ve studiích různého typu a velikosti. Některá studia mají balkóny na jižní stranu s výhledem do okolí. Všechna studia a pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem v nadstandardní úrovni. V minisezóně lze dvoupokojová studia dle dostupnosti na vyžádání používat případně též jako dvoulůžkové pokoje s tím, že druhý pokoj není obsazen. Uspořádání lůžek je variabilní, lze je využívat buď jako dvoulůžkové nebo samostatné.
Vybavení hotelu:

  • Společenská místnost vybavená kulečníkem, šipkami a fotbálkem.
  • Dětský koutek nabízí různé hračky a deskové hry.
  • K Wi-Fi se připojíte zdarma,
  • Botárna s vyhřívanými držáky na lyžařskou a turistickou obuv,
  • Místnost pro bezpečné uložení lyží a snowboardů pod kamerovým systémem.
  • Místnost pro uložení kol a jiného turistického vybavení
  • Lehátka na slunění na terase
  • Dostanete kartu hosta Pece pod Sněžkou,