Hotel Obzor  leží na sjezdovce Hnědý vrch (Braunberg). Sjezdovka končí v lyžařském komplexu, odkud vedou vleky na sjezdovky různé obtížnosti. Vzdálenost od hotelu k běžeckým a turistickým tratím na hřebenech Krkonoš je 3 km. Před hotelem  si jen nasadíte lyže a jdete dolů k vleku. Ideální pro rodinnou rekreaci a lyžařské výcviky.

Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, WC a sprchy pro každé patro. K dispozici jsou 6x 2 lůžkové pokoje, 5x 3 lůžkové pokoje, 3x 4 lůžkové pokoje, 1x 5 lůžkový pokoje, 2x 6 lůžkové pokoje a 1x 10 lůžkový pokoj s možností přistýlky. Celková kapacita je 69 míst.

Stravování je zajištěno v restauraci s barem. Výbornou kuchyni doplňuje velké množství minutkových jídel a točené značkové pivo Gambrinus a Pilsner Urquell.

Mnoho příležitostí k prožití volných chvil ve vlastních prostorách (společenská místnost s TV/SAT, kulečník, šipky, stolní tenis, stolní fotbal) či zprostředkovaně v ostatních zařízeních v Peci pod Sněžkou (například půjčovna horských kol a lyžařské výzbroje). U hotelu je hřiště na míčové hry, nedaleko sauna, solárium, bazén. Ubytovaní hosté si mohou objednat taneční večery s reprodukovanou i živou hudbou, odborné i jiné přednášky od pracovníků Krkonošského národního parku a Horské služby (není v ceně pobytu).

V létě je k dispozici parkoviště pro 5 aut, v zimě je nutné parkování na centrálním odstavném parkovišti. Po předchozí domluvě je možná zdarma přeprava zavazadel. U skupinových zájezdů na požádání zajistíme dopravu z autobusového nádraží a z parkoviště v Peci pod Sněžkou přímo do hotelu a po ukončení pobytu zpět do Pece.

Bohaté zkušenosti a ochotný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Využijte služeb našeho hotelu – jsme přesvědčeni, že budete spokojeni.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.