Hotel Obzor

Těšíme se na vás v samém srdci Krkonoš

Hotel Obzor se nachází přímo na sjezdovce Bramberk (Hnědý vrch) se čtyřsedačkovou lanovkou s celoročním provozem, která vás vyveze do nadmořské výšky 1212 m. Z prostorné terasy hotelu se Vám naskytne výhled do údolí Pece. Při příznivém počasí uvidíte Sněžku v celé její kráse i díky rozhledně Hnědý Vrch. Hotel je vzdálen cca 1,5 km od centra Pece pod Sněžkou.

V roce 2018 prošel hotel stavební rekonstrukcí, technologickou modernizací a byl vybaven tak, aby vyhovoval rodinám s dětmi i náročné firemní klientele.

   

Poloha: Svojí polohou je hotel ideální pro zimní i letní aktivní dovolenou. V zimě pro lyžaře, kteří ocení ideální polohu na sjezdovce pár desítek metrů od dolní stanice lanovky. Tato poloha je samozřejmě vynikající zejména pro rodiny s dětmi, kterým poskytuje možnost snadného a jednoduchého přístupu na sjezdovku. Na jaře, v létě a na podzim je hotel využíván milovníky přírody, turisty i cykloturisty, rodinami s dětmi a v neposlední řadě též aktivními seniory.

Stravování: Součástí hotelu je moderní restaurace s barem, krbem a s velkou terasou situovanou na jižní stranu hotelu s výhledem do horské krajiny. Terasa umožňuje příjemné posezení a relaxaci během dne i večera. V restauraci Vás obsloužíme po celý den. Snídaně jsou podávány formou bufetu. K obědu a večeři můžete vybírat z široké nabídky servírovaných jídel a nápojů.

Ubytování: Je poskytováno převážně ve studiích různého typu a velikosti. Některá studia mají balkóny na jižní stranu s výhledem do okolí. Všechna studia a pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou a sprchovým koutem v nadstandardní úrovni. V mimosezóně lze dvoupokojová studia dle dostupnosti a na vyžádání používat také jako dvoulůžkové pokoje s tím, že druhý pokoj není obsazen.

Parkování: V létě je možné parkování u hotelu, v zimě je nutné parkovat na centrálním parkovišti. Po předchozí domluvě je možné zajistit přepravu zavazadel. U skupinových zájezdů na požádání zajistíme dopravu z autobusového nádraží nebo z parkoviště v Peci pod Sněžkou přímo do hotelu a po ukončení pobytu zpět do Pece.

Vybavení hotelu:

  • Společenská místnost vybavená kulečníkem, šipkami a fotbálkem

  • Dětský koutek nabízí různé hračky a deskové hry

  • K Wi-Fi se připojíte zdarma

  • Botárna s vyhřívanými držáky na lyžařskou a turistickou obuv

  • Místnost pro bezpečné uložení lyží a snowboardů pod kamerovým systémem

  • Místnost pro uložení kol a jiného turistického vybavení

  • Lehátka na slunění na terase

 • Dostanete kartu hosta Pece pod Sněžkou